0
0

درباره من

درباره من بیشتر بدانید!

من غزاله محمودی فر، مدرس زبان انگلیسی با بیش از 15 سال سابقه تدریس هستم.

مدارک تحصیلی من: کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد آموزش زبان و دارای رتبه 9 کشوری در کنکور سراسری کارشناسی ارشد

همچنین دارنده مدرک آیلتس هشت

مدرس دوره های آیلتس، تافل و پی تی ای

مراحل آغاز به کار و رشد

15 سال فعالیت من در حوزه آموزش زبان انگلیسی به خصوص در دوره های آیلتس و تافل، به من ثابت کرده است که حوزه یادگیری و دانش در آموزش آیلتس بی انتها است و هرچه قدر یاد بگیرید باز هم مباحث مختلفی برای آموزش و یادگیری وجود دارد.

از این رو یادگیری دوره های آیلتس و تافل و تی پی ای نیاز به آموزش هایی دسته بندی شده و توسط مدرسین حرفه ای دارد و خود آموزی و آموزش های رایگانی که در سراسر اینترنت موجود است نمی تواند آنچه را که ضروری است بیاموزید.

یادگیری و آماده سازی و شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی نیاز به یک راهنما و مدرس حرفه ای دارد تا بهترین نتجیه به بار بنشیند.

بنده در مجموعه آموزشی محمودی فر در کنار شما هستم به این امید که بتوانم نقش کوچکی در رسیدن شما به اهدافتان داشته باشم.

مجموعه آموزشی آنلاین محمودی فر

تخصص من آموزش آنلاین زبان در همه سطوح از پایه تا آزمون های بین المللی (PTE- IELTE- TOEFL) در کلان شهر کرج و استان البرز و حتی در تمامی استانهاست که کیفیت و سطح متفاوتی از آموزش و یادگیری زبان را در اختیار شما قرار می دهم.

امروزه با پیشرفت جامعه و همکاری های بین المللی فراوانی که میان کشورها رخ می دهد، آموزش حرفه ای و داشتن تسلط عالی بر روی زبان بین المللی به شدت نیاز است.

اولین قدم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان، موفقیت در آزمون های بین المللی است. آموزش های غیر اصولی می تواند تاثیر منفی بر روی ذهن زبان آموز داشته باشد و نتیجه ای معکوس داشته باشند و شما را خسته و از هدف خود دور سازد.

مجموعه محمودی فر با 15 سال سابقه تدریس در سطوح حرفه ای، بالاترین سطح آموزش را به صورت فشرده و غیر فشرده در اختیار شما عزیزان برای رسیدن به اهداف خود در حیطه آموزش زبان های خارجه یاری می کند.

اهداف ما

تدریس تخصصی و در سطوح حرفه ای مباحث آیلتس، تافل و پی تی ای

ارائه بهترین متدهای آموزشی به روز و روش هابی یادگیری زبان انگلیسی

آماده سازی جهت مصاحبه های استخدامی

استفاده از کارشناسان مجرب با تجربه کاری بالا

آموزش فشرده جهت کسب نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن

هدف مجموعه آموزشی محمودی فر ارتقای سطح عملی زبان آموزان و تغیر در روش های آموزشی معمول و بی نتیجه بسیاری از آموزشگاه ها با متدهای به روز و آزمایش شده.

نظرات دانشجویان و مشتریان