0
0

دوره ی آنلاین IELTS

 

کلاسهای آنلاین آیلتس در سه ترم برگزار می شود که هر ترم بین 24 تا 28 جلسه می باشد.ظرفیت کلاسها بین 5 تا 6 نفر هست و کسانی که 3 ترم را بطور کامل شرکت کنند براحتی می توانند نمره 7.5 آیلتس و یا حتی بالاتر را در این آزمون کسب کنند.
مدت زمان برگزاری هر جلسه 1ساعت و نیم می باشد.
کلاسها به شکل وبینار برگزار خواهند شد.
پرسش و پاسخ در طول کلاس آنلاین انجام خواهد شد و تمام مواردی که در کلاسهای حضوری انجام می شوند در کلاسهای آنلاین هم رعایت خواهند شد تا زبان آموز احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

کلاسهای آنلاین غیر حضوری تافل:

کلاسهای آنلاین تافل جهت دریافت نمره 100 و یا حتی بالاتر در طول 40 تا 50 جلسه بسته به میزان توانایی زبانآموزان که هر جلسه حدوا 1 ساعت و نیم بطول خواهد کشید برگزار می شوند.

کلاسهای آنلاین غیر حضوری PTE

کلاسهای آنلاین PTEدر 20 جلسه که مدت زمان برگزاری هر جلسه حدود 1 ساعت و نیم خواهد بود برگزار می شود.و بعد از اتمام دوره ها به مدت 2 ماه گارانتی برای افرادی که می خواهند در آزمون PTEشرکت کنند در یک گروه واتس آپ یا تلگرام عضو خواهند شد و تا زمان آزمون به تمامی مشکلات و پرسش هایشان پاسخ داده خواهد شد.

دوره مقدماتی آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین:

آموزش مقدماتی زبان انگلیسی با تمرکز بر روی گرامر و مکالمه برای افرادی که می خواهند تازه آموزش زبان را شروع کنند بصورت ترمیک برگزار خواهد شد و کتابهایی که در این دوره های ترمیک به زبان آموزان آموزش داده خواهد شد American fileمی باشد.

کلاسهای مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی بصورت آنلاین:

کلاسهای مکالمه پیشرفته که بر اساس podcast انجام میشود و ظرفیت این کلاسها حدود 5 نفر خواهد بود و این کلاسها برای آندسته از عزیزانی خواهد بود که مکالمه زبان انگلیسی شان را می خواهند تقویت کنند یا اینکه می خواهند با تکرار و تمرین مهارتهایی که دارند را فراموش نکنند.

ورکشاپ writing آیلتس بصورت آنلاین:

این کلاسهای آنلاین مخصوص زبان آموزانی است که می خواهند نمره writingآزمون آیلتس آنان 7 و یا بالاتر را کسب کنند که تعداد جلسات این کلاسهای غیرحضوری حدود 40 تا 50 جلسه است.

اطلاعات تکمیلی:

جهت کسب اطلاعات تکمیلی از نحوه ثبت نام و شروع هر دوره و همچنین اطلاع از میزان شهریه هر دوره می توانید با شماره تلفن 09198104047 تماس بگیرید و همچنین می توانید در اینستاگرام پیج های ما را به آیدی @pte.steps و @ieltssteps دنبال کنید.