0
0

آموزش زبان انگلیسی

246 بازدید
10

برای کسب مهارت در هر زمینه باید روی آن ممارست به خرج داد. از جمله راه های تقویت ریدینگ زبان انگلیسی، خواندن پیوسته کتاب است. توسیه می شود با توجه به سطح دانش خود از زبان انگلیسی ابتدا کتاب های مربوط به سطح خود را در حوزه های آموزشی ریدینگ تهیه کنید و آنها را بارها و بارها مرور کنید.

کتاب های آموزشی زبان انگلیسی در درجه اول بهترین گزینه برای مطالعه و کسب مهارت در ریدینگ است. چرا که هم سطح بندی های مختلف دارند و هم با اصول لازم به نگارش قواعد و لغات جدید پرداخته اند. مانند کتاب های Active که بهترین گزینه پیشنهادی هست. این کتاب نیز دارای سطح بندی های مختلف و همچنین همراه با فایل های صوتی ریدینگ می باشد.

دانلود نسخه PDF Active Reading Book

سعی کنید در دفعات اول ریدینگ زبان انگلیسی را همراه با فایل صوتی آن گوش بدهید و با تلفظ لغات و جمله بندی ها و فراز و فرودهای جملات آشنا بشوید. پس از آن خودتان سعی کنید ریدینگ ها را با سرعت آهسته و با دقت و با صدای بلند بخوانید. لغات را شمرده شمرده خوانده و به گرامر جملات دقت داشته باشید و همچنین سعی کنید تلفظ صحیح لغات را رعایت کنید. در تکرار های بعدی می توانید ریدینگ خود را با سرعت بیشتری داشته باشید.

بعد از پیشرفت نسبی در ریدینگ زبان انگلیسی شما می توانید به خواندن کتاب داستان و رمان های زبان اصلی بپردازید که به وفور در حوزه آموزش زبان انگلیسی نیز وارد شده و نسخه های الکترونیکی از آنها نیز موجود می باشد. پیشنهاد می شود از داستان های کوتاهی که برای شما آشنا هستند آغاز کنید چراکه می توانید حتی لغات جدید در متن را با توجه به موضوع داستان حدس بزنید. ریدینگ ها شما را در داشتن دیکتیشن هم یاری می کنند چرا که حافظه تصویری از لغات را بدست می آورید.

در موضوعات عمومی مختلف مطالعه داشته باشید، تمرین ریدینگ متون مختلف به داشتن اطلاعات عمومی و کسب نگرش شما در صحبت کردن و اسپکینگ شما نیز کمک خواهد کرد. به تمرین ادامه بدهید و از آموزش زبان انگلیسی لذت ببرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mahmoudifar.com/?p=402
اشتراک گذاری:
واتساپلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 12 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.