0
0

تقویت مکالمه زبان انگلیسی

179 بازدید
14

تقویت دایره لغات زبان

در مقالات قبل گفتیم یکی از راه های تقویت زبان انگلیسی و آموزش مکالمه زبان انگلیسی این است که زبان را وارد زندگی روزمره بکنیم. از جمله اینکه تماشای فیلم زبان اصلی را در برنامه داشته باشیم. اما پیشنهاد نمی شود که هر فیلم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تماشا کنید. بلکه برای داشتن مکالمه زبان انگلیسی که برای شما کارآمد باشد بهتر است از فیلم های ساده و کوتاه تر شروع کنید که مکالمات روزمره و با موضوعات خاص و پرکاربرد را شامل شود.

تماشای فیلم زبان اصلی علاوه بر اینکه در آشنایی شما با لغات جدید و تقویت دامنه لغات کمک می کند، در داشتن تلفظ مناسب لغات و داشتن مکالمه زبان انگلیسی صحیح موثر است. در این پست چند منبع عالی برای دست یابی به فیلم های آموزشی مناسب را خدمت تان معرفی می کنیم. شبکه یوتیوب به عنوان یک شبکه پرطرفدار و محبوب در حوزه فیلم های آموزشی زبان انگلیسی پیشتاز بوده و دارای کانال هایی جذاب و مفید هست که در اینجا به معرفی می پردازیم.

تقویت مکالمه زبان انگلیسی در یوتیوب

Real English

این کانال فیلم های واقعی را از روزمره افراد به اشتراک گذاشته است و این فیلم ها بدون سناریوی از پیش تعیین شده است. بنابراین زبان آموز می تواند این مهارت را کسب کند که در موقعیت های اجتماعی مختلف افراد چه دیالوگ و مکالماتی می توانند داشته باشند. قابل ذکر است اغلب فیلم های این کانال زیرنویسی شده هستند.

کانال راشل

در این کانال شاهد یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی هستیم. در بین سایر مواردی که کار مشابه ای دارند کانال راشل جز برترین ها می باشد. شما در این کانال با مدل های مختلفی از تلفظ های زبان انگلیسی آشنا می شوید که بسیار در بهبود لحن و لهجه زبان آموزان موثر است. تمام فیلم های این کانال همراه با زیرنویسی است.

EF PODENGLISH

شبکه آموزشی فوق العاده ای که 15 روز رایگان در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از فیلم ها و فایل های صوتی و فلش کارت های آموزشی  و تمارین مختلف متناسب با سطح زبان خود استفاده کنید. از مهمترین مزیت های این کانال آن است که مدت زمان فیلم های آن 5 دقیقه ای بوده که در یادگیری بسیار موثر است.

MMM ENGLISH

از جمله کانال هایی که با فیلم های تخصصی و خوب آن می توانید به اعتماد به نفس خوب برای مکالمه زبان انگلیسی دست پیدا کنید و لذت ببرید.

VOSCREEN

در این کانال نیز با دست یابی به فیلم ها و موسیقی های متنوع از یادگیری زبان لذت خواهید برد.

دانشگاه کمبریج ELT

از جمله منابع معتبری که می توانید با اطمینان برای یادگیری لذت بخش زبان انگلیسی به آن مراجعه کنید و از روش های یادگیری منحصربفرد بهره مند شوید.

آموزش آنلاین Holmwood 

کانال حرفه ای آموزشی که یادگیری زبان انگلیسی با تاکید بر قواعد و گرامر زبان انگلیسی را در این کانال تجربه می کنید.

BBC Learning English

از جمله معتبرترین کانال های یوتیوب که با فیلم های منظم و هفتگی خود زبان آموزان زیادی را جذب خود کرده است که اعتبار و شهرت زیادی دارد.

Anglo-Link

دیگر کانالی که در بهبود و یادگیری زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید. فایل های شنیداری این کانال در تقویت مکالمه و تسلط زبان آموزان موثر است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mahmoudifar.com/?p=412
اشتراک گذاری:
واتساپلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تقویت مکالمه زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 7 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.