0
0

تقویت زبان انگلیسی

176 بازدید
13

تقویت زبان انگلیسی

حتما برای شما هم در طول زندگی تان و در هر سنی که باشید پیش آمده که نیاز خود را برای تقویت زبان انگلیسی حس کرده اید. همیشه این دغدغه وجود دارد که چطور زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم. انگار دنبال معجزه هم هستیم که یک شبه بتوانیم انگلیسی صحبت کنیم. واقعیت این است که یادگیری زبان جدید دشوار نیست ولی نیاز به استمرار در یادگیری دارد. دنبال این نباشیم که یک زمان 2-3 ساعته در هر روز برای یادگیری زبان بگذاریم چون همه افراد این فرصت آزاد روزانه را ندارند. برای همین چند پیشنهاد ساده تر برایتان داریم.

قرار ملاقات روزانه! (دیدن زبان انگلیسی) از موارد ساده تر شروع کنیم مثل اینکه زبان موبایل خود را زبان انگلیسی قرار دهید. شما در طول روز بیشترین زمان را در ارتباط با تکنولوژی روز و به طور روتین با موبایل و اپلیکیشن های خود دارید. اخبار زبان انگلیسی و پیج های اینستاگرام انگلیسی را هم دنبال کنید.فیلم سینمایی و کارتون های زبان اصلی را تماشا کنید. حتی دستور آشپزی یا یک کار هنری موردعلاقه خود را در جستجوهای سایت های اصلی پیدا کنید. دیدن و شنیدن زبان انگلیسی همراه با تصاویر و فیلم های مربوط به آن درک شما را برای مفاهیم آنها بیشتر می کند.

انگلیسی بخوانید: کتاب داستان به زبان انگلیسی بخونید. مقالات تخصصی خود را در سایت های زبان اصلی جستجو کنید و بخوانید.  از آموزش های آنلاین زبان انگلیسی نیز غفلت نکنید.

انگلیسی گوش بدید: موزیک های مورد علاقه به زبان انگلیسی و مهمتر از آن مکالمات کوتاه و پادکست های زبان را دائما در طول روز گوش بدید. می توانید این کار را در حین انجام سایر کارهای روزمره مثل رانندگی کردن یا آشپزی کردن انجام بدهید.

انگلیسی فکر کنید! سعی کنید هر چیزی که قراره بگید را سعی کنید در ذهن خود به انگلیسی هم بازگردانید. به من آب بده! من در حال رانندگی هستم. او به خرید رفته است تا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید .

انگلیسی صحبت کنید: نترسید! هر چی که می توانید حتی با ساختار نادرست در خلوت خود و در کنار آنهایی که احساس راحتی می کنید به زبان انگلیسی صحبت کنید. این کار در درجه اول ترس انگلیسی صحبت کردن شما را از شما می گیرد. کم کم با یادگیری ساختارهای درست زبان و بهبود دامنه لغات خود اسپیکینگ شما در زبان انگلیسی تقویت خواهد شد.

پس به نظر می رسد برای یادگیری زبان در ابتدا نیازی نیست که به شکل تخصصی به آن نگاه کنیم و از کتاب و منابع سنگین بخواهیم شروع به یادگیری کنیم که انگیزه یادگیری را هم از ما بگیرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mahmoudifar.com/?p=396
اشتراک گذاری:
واتساپلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تقویت زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 10 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.